• Truall & Ndertese
 • Tipologjia
 • 182.4

Overview

Kodi Prones: TB-LB-005
 • Truall & Ndertese
 • Tipologjia
 • 182.4

Pershkrimi

Prona është “ truall” me sipërfaqe totale 1005 m2 dhe ndertese 182.4 m2 ne fshatin Kajan, Elbasan. Prona lokalizohet në pjesën jug-perëndimore të qyteti Elbasan rreth 37 km larg në vijë ajrore, dhe rreth 11 km në jug të bashkisë Belsh. Prona ndodhet rreth 3 km në jug të degëzimit të rrugës Belsh – Grekan , për në Kucovë, e rreth 60 m në jug të ktheses për në lagjen gjolenë të fshatit Kajan. Në këtë truall janë ndërtuar dy godina 1 kt dhe hapësira midis tyre e mbuluar me konstruksion te lehtë.  Aksesin e komunikimit prona e ka të drejtpërdrejtë në anën juglindore të saj në rrugën Belsh – Kucovë. Prona ka sipërfaqe ndërtimi 182.4 m2. Prona ndodhet në një terren fushor.

 • Address Kajan, Elbasan
 • City Elbasan

Detajet

 • Kodi Prones: TB-LB-005
 • Cmimi: €27,282
 • Siperfaqja: 182.4 m²
 • Sip. Tokes: 1005 m²
 • Tipologjia: Truall & Ndertese
 • Statusi: Shitje

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security