Toke & Ndertese Industriale

 • €78,351
Rromanat, Bashkia Durrës, Durrës County, 2022, Albania
 • Toke & Ndertese Industriale
 • Tipologjia
 • 455
 • 1998
 • Viti ndertimit
Shitje
Rromanat, Bashkia Durrës, Durrës County, 2022, Albania
 • €78,351

Overview

Kodi Prones: TB-LB-006
 • Toke & Ndertese Industriale
 • Tipologjia
 • 455
 • 1998
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona eshte nje truall me siperfaqe totale 1145m2 me 7 ndertesa te ndryshme 1-3-kateshe dhe 2 tenda, e ndodhur ne Bozanxhije, fshati Romanat, te komunes Rrashbull te rrethit Durres. Prona ka nje konfiguracion te rregullt afersisht katerkendor. Prona ne te kater anet eshte e rrethuar me mur , te gjitha te suvatuara brenda dhe jashte.  Ndertesat 1-3-kateshe kane lartesi te ndryshme. Ne ball (ne hyrjen nga rruga) ka nje porte metalike dy kanateshe te plote.

Brenda teritorit te rrethuar siperfaqja e oborrit eshte e shtruar me zhavorr dhe me granil. Trotuaret dhe sheshet e vegjel anash zyres, perpara kabines elektrike, perpara Oficines dhe perpara Fabrikes 3kt jane te shtruara me beton.
Zyrat 1kt, me siperfaqe 32 m2
Magazina madhe e grurit 1kt, me siperfaqe 103m2
Ndertesa makinerive 3kt , me siperfaqe kati 80m2
Magazina e miellit 1kt, me siperfaqe 178m2
Ndertesa e Oficines 1kt, me siperfaqe 68 m2

Siperfaqja e jashtme e pergjithshme e truallit eshte rreth 1145 m2. Zyrat 1kt ne kendin e majte te hyrjes ne prone, jane me konstruksion me mure tulle, me mbulese me solete, suvatuar dhe lyer jashte dhe brenda. Dyert jane prej druri. Dritaret jane prej druri. me xhama te zakonshem. Dyshemeja e zyres eshte shtruar me pllaka. Muret dhe tavanet jane tesuvatuar dhe te lyer me te bardhe.

 • Address Bozanxhie, Durres
 • City Durres

Detajet

 • Kodi Prones: TB-LB-006
 • Cmimi: €78,351
 • Siperfaqja: 455
 • Sip. Tokes: 1145
 • Viti ndertimit: 1998
 • Tipologjia: Toke & Ndertese Industriale
 • Statusi: Shitje

Planimetri

image

Description:

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security