Truall & Ndertese

 • €236,435
Elbasan, Shqipëria
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 0
 • Dhome
 • 1
 • Tualet
 • 194

Overview

Kodi Prones: TB-LB-007
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 0
 • Dhome
 • 1
 • Tualet
 • 194

Pershkrimi

1. VENDODHJA
Prona ndodhet ne rrugen “Albert Kavaja”, ne lagjen “Kala” te qytetit te Elbasanit. Ne jug te prones ndodhet Xhamia Mbret, Xhamia Sulltan Bajazit 140 m larg. Ne jugperendim ndodhet Sheshi Valmi 500 m larg, qe ka prane Pallatin e Sportit, Posten Shqiptare, Bashkine Elbasan dhe disa banka. Ne veri te prones ndodhet Universiteti “Aleksander Xhuvani” 1 km larg. Ne lindje gjendet Gjykata e Rrethit Elbasan 550 m larg dhe ne perendim ndodhet shkolla e mesme “Dhaska Todri” 350 m larg.
2. PERSHKRIM I PERGJITHSHEM
Trualli eshte i shtruar me kalldrem dhe ne te eshte ndertuar nje objekt 2 kat+bodrum+papafingo. Kjo prone ka funksionuar si prone komerciale.
Prona eshte e orientuar nga jugu, lindja dhe perendimi dhe ka akses direkt me rrugen “Albert Kavaja”.
Siperfaqja e prones per truallin eshte 300 m2 dhe per ndertesen (njollen) eshte 194 m2.

 • Address Elbasan, Shqipëria
 • City Elbasan

Detajet

 • Kodi Prones: TB-LB-007
 • Cmimi: €236,435
 • Siperfaqja: 194 m²
 • Sip. Tokes: 300 m²
 • Dhome: 0
 • Tualet: 1
 • Tipologjia: Njesi komerciale
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security