• Toke & Ndertese Industriale
 • Tipologjia
 • 2500

Overview

Kodi Prones: TB-LB-033
 • Toke & Ndertese Industriale
 • Tipologjia
 • 2500

Pershkrimi

Prona e llojit Truall + Ndertese ndodhet ne Picar, ne qytetin e Gjirokastres. Prona konsiston vetem ne nje truall te lire nga objekte ndertimore. Prona konsiston ne nje siperfaqe trualli. Prona Truall + Ndertese me sipërfaqe trualli te regjistruar 2500 m 2 dhe siperfaqe ndertese 2500m.

 • Address Picar, Shqipëria
 • City Gjirokaster

Detajet

 • Kodi Prones: TB-LB-033
 • Cmimi: €46,081
 • Siperfaqja: 2500 m²
 • Sip. Tokes: 2500 m²
 • Tipologjia: Toke & Ndertese Industriale
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security