Truall & Ndertese

 • Okazion, nga €456,000 bëhet €260,622
Thumanë Rrethi i Krujës Qarku i Durrësit AL
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 1430
 • 2008
 • Viti ndertimit
Prone ne Ankand Shitje
Thumanë Rrethi i Krujës Qarku i Durrësit AL
 • Okazion, nga €456,000 bëhet €260,622

Overview

Kodi Prones: TB-LB-042
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 1430
 • 2008
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Truall dhe Ndërtesë 3-kat
Organizimi i Truallit: Trualli shtrihet në një zonë fushore në drejtimin lindje -perëndim dhe sipas konfiguracionit të rregullt drejtkëndore në plan. Prona ka rrethim te realizuar me mur me gur derorativ deri në lartësi rreth 1.2m dhe lartësi 1.6m dhe është i kombinuar edhe me kangjella metalike dekorative.
Aksesi: Trualli pozicionohet buzë rrugës nacionale. Trualli aksesohet nga kufiri lindor nëpërmjet 2 portave metalike. Njëra për kalimin e këmbësorëve dhe tjetra për kalimin e automjeteve.
Sipërfaqja e truallit të regjistruar është 3660m2 . Mbi këtë sipërfaqe trualli është ndërtuar një ndërtesë 3-kat+1 kat papafingo dhe një kapanon me konstruksion metalik .

Ndërtesa 3-kat & Kapanon
Organizimi i Ndërtesave
Godina 3 kat është e organizuar në: Ambjente Zyra, Ambjente ekspozitë për materjalet dhe impiantet e gazit , dhe oficinë mirëmbajtje dhe montimi.
Kapanoni 1 kat është i organizuar në: Ambjente shërbimi dhe magazinimi për impiante gazi dhe Ambjente për mbushjen me gaz.

 • Address Thumanë Rrethi i Krujës Qarku i Durrësit AL
 • City Kruje

Detajet

 • Kodi Prones: TB-LB-042
 • Cmimi: Okazion, nga €456,000 bëhet €260,622
 • Siperfaqja: 1430 m²
 • Sip. Tokes: 3660 m²
 • Viti ndertimit: 2008
 • Tipologjia: Njesi komerciale
 • Statusi: Prone ne Ankand, Shitje

360° Google

Planimetri

image

Description:

image

Description:

image

Description:

image

Description:

image

Description:

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security