Truall & Ndertese

 • €96,000
Lushnjë, Shqipëria
 • Truall & Ndertese
 • Tipologjia
 • 372.53
 • 2010
 • Viti ndertimit

Overview

Kodi Prones: TB-LB-048
 • Truall & Ndertese
 • Tipologjia
 • 372.53
 • 2010
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona  eshte objekt banimi 3 kat me cati & truall i ndodhur ne dalje te qytetit te Lushnjes, prane rruges kryesore Lushnje-Fier ne zonen Karbunare e Poshtme. Prona pozicionohet ne nje zone me nje numer te ulet ndertimesh, objekte private banimi 2-3 kat. Rruga qe mundeson shkuarjen neprone eshte nje rruge midis pronave te ngjashme, e shtruar me cakull dhe ne funksion te banesave perreth. Pronat kufitare jane te llojit Are te punuara dhe te rrethuara.

Siperfaqet: Are: 1000 m2, Truall: 144.81, Kati Perdhe: 144.81, Kati i Pare: 113.86, Kati i Dyte: 113.86

 • Address Lushnjë, Shqipëria
 • City Lushnje

Detajet

 • Kodi Prones: TB-LB-048
 • Cmimi: €96,000
 • Siperfaqja: 372.53 m²
 • Sip. Tokes: 1000 m²
 • Viti ndertimit: 2010
 • Tipologjia: Truall & Ndertese
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security