Compare Listings

Truall & Ndertese

Lushnjë, Shqipëria
€192,000

Pershkrim

Trualli eshte siperfaqe me forme te rregullt trapezoidale dhe i rrethuar ne tre ane. Prona ndodhet ne terren te sheshte ne anen jug-perendimore te stadiumit te qytetit. Gjendja teknike e prones paraqitet e mire. Rifiniturat e jashtme jane cilesore dhe te mirembajtura. Hyrja ne prone realizohej ne kufirin jugor te saj drejtperdrejt nga rruga dytesore e zones , e cila ishte e asfaltuar . Trualli ishte i zene ne pjesen me te madhe te tij me ndertese.

Ne prone eshte ngritur nje objekt dy katesh me sistem konstruktiv kolona-trare mbajtes dhe i mbuluar pjeserisht me tarace pjesa e katit perdhe te nderteses dhe me çati me tjegulla te kuqe pjesa e katit te pare. Kati perdhe perdoret si ambjent sherbimi, me fasade duralumini te kombinuar me xham, te pajisur edhe me qepena metalike qe hapen dhe mbyllen ne menyre manuale. Pjesa tjeter e fasades se katit perdhe eshte e veshur me pllaka dekorative. Hyrja ne katin e dyte behet me ane te nje dere metalike me hekura dekorative dhe me ane te nje shkalle te theshte me nje rampe ngjitese, te veshur me pllaka mermeri. Dera e hyrjes pozicionohet ne anen perndimore te truallit. Fasada e katit te dyte eshte suvatuar dhe e lyer . Dyert & dritaret jane duralumin te thjeshta me ngjyre te bardhe dhe pjesa e verandas eshte e pajisur me kangjella metalike.

  • Adresa: Lushnjë, Shqipëria
  • Qyteti: Lushnje
  • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Qershor 14, 2019 at 2:30 pm

  • Kodi i Prones: TB-LB-049
  • Çmimi: €192,000
  • Sip. Prones: 234.5 m²
  • Sip. Tokes: 335 m²
  • Tualete: 1
  • Tipi i Prones: Truall & Ndertese
  • Statusi i Prones: Shitje

Orientim 360°

WalkScore

walkscore58 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€42,000

Truall & Ndertese

Kajan, Elbasan

m²: 182.4

Truall & Ndertese

Departamenti i Shitjeve

4 javë me pare

€42,000

m²: 182.4

Truall & Ndertese

4 javë me pare

€46,800

Truall & Ndertese

Rruga Leka i Madh, Tiranë, Shqipëria

Dhoma: 4Tualete: 2m²: 160

Truall & Ndertese

Departamenti i Shitjeve

2 muaj me pare

€46,800

Dhoma: 4Tualete: 2m²: 160

Truall & Ndertese

2 muaj me pare

€33,600

Toke & Ndertese

Rruga Janaq Kumi, Sarandë, Shqipëria

m²: 113

Truall & Ndertese

Departamenti i Shitjeve

2 muaj me pare

€33,600

m²: 113

Truall & Ndertese

2 muaj me pare

€111,600

Truall & Ndertese

Lushnjë, Shqipëria

m²: 372.53

Truall & Ndertese

Departamenti i Shitjeve

2 muaj me pare

€111,600

m²: 372.53

Truall & Ndertese

2 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Apartament 58m2

PRONA TJETER

Njesi & Truall