Njesi Sherbimi 36 m2

 • €25,920
Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 36
 • 2000
 • Viti ndertimit
Shitje
Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • €25,920

Overview

Kodi Prones: TB-UN-108
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 36
 • 2000
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona eshte njesi sherbimi e pozicionuar ne katin perdhe te nje ndertese te re 6 kateshe ne rrugen “Xhon Belushi” ne njesine nr.5 ne Tirane. Prona ka siperfaqe prej 36 m2 dhe eshte e perbere nga ambjenti i sherbimit dhe nje tualet. E pozicionuar prane ambjenteve te banimit prona mund te perdoret si njesi tregetare apo sherbimi.

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirana
 • Zip/Postal Code 1040

Detajet

 • Kodi Prones: TB-UN-108
 • Cmimi: €25,920
 • Siperfaqja: 36 m²
 • Tualet: 1
 • Viti ndertimit: 2000
 • Tipologjia: Njesi Sherbimi
 • Statusi: Shitje

Planimetri

image

Description:
Per saktesim te detajeve teknike dhe metrave te ambjetit ju lutem kontaktoni me departamentin e shitjeve.

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security