Compare Listings

Njesi Sherbimi – 76m2

Vlorë, Albania
€68,400

Pershkrim

Prona “Njesi” ndodhet ne katin perdhe te nje pallati 8-9 katesh, pjese e nje kompleksi banimi dhe kompleksi eshte rreth 800 m ne anen juglindore te Portit te Vlores, rreth 750 m ne anen juglindore te Stadiumit Flamurtari, rreth 850 m ne anen juglindore te Universitetit te Vlores, rreth 380 m ne anen veriperendimore te Shkolles se Marines dhe rreth 100 m ne anen lindore te rruges Çameria ose e quajtur ndryshe Lungomare.

Dyshemeja eshte e shtruar me pllaka gres. Muret jane te suvatuar dhe te palyer.Ne mure vihen re shenja te lageshtires. Dyert e brendeshme dhe dera e tualetit nuk jane vendosur. Dera hyrese eshte duroalumin me ngjyre te bardhe dhe eshte e pajisur me qepena metalike. Tualeti. Ne perberje te njesise ndodhet eshte nje tualet, ne te cilin jane instaluar pajisjet kryesore hidrosanitare. Muret jane veshur dhe te shtruara me pllaka dhe tualeti eshte me ndricim artificial. Instalimet elektrike dhe hidraulike jane kryer dhe funksionojne rregullisht.

 • Adresa: Vlorë, Albania
 • Qyteti: Vlorë
 • State/county: Vlorë County
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Prill 18, 2019 at 8:06 pm

 • Kodi i Prones: TB-UN-057
 • Çmimi: €68,400
 • Sip. Prones: 76 m²
 • Tualete: 1
 • Year Built: 2005
 • Tipi i Prones: Njesi Sherbimi
 • Statusi i Prones: Shitje

Facilitete

Floor plans

Planimetria e njesise

WalkScore

walkscore61 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€96,000

Njesi Sherbimi 400 m2

Rruga Fan Noli Golem Qarku i Tiranës AL

m²: 400

Njesi Sherbimi

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€96,000

m²: 400

Njesi Sherbimi

3 muaj me pare

€114,000

Njesi sherbimi 256 m2

Flower Hotel & SPA, Kavajë, Shqipëria

m²: 256

Njesi Sherbimi

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€114,000

m²: 256

Njesi Sherbimi

3 muaj me pare

€182,400

Njesi Tregtare 236.5 m2

Lushnjë Rrethi i Lushnjës Qarku i Fierit AL

Tualet: 1m²: 236.5

Njesi Sherbimi

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€182,400

Tualet: 1m²: 236.5

Njesi Sherbimi

3 muaj me pare

€94,080

Njesi sherbimi 163 m2

Rruga Eksod 99, Kukës, Albania

m²: 413

Njesi Sherbimi

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€94,080

m²: 413

Njesi Sherbimi

3 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Toke 10’000m2

PRONA TJETER

Toke 1950 m2