Compare Listings

Njesi Sherbimi & Garazh

Vlorë, Shqipëria
€216,000

Pershkrim

Njësia N2
Prona është projektuar si Njësi Shërbimi . Njësia përbëhet nga një Ambjent Shërbimi i vetëm pa ndarje
fizike ( përveç kollonave që janë në këtë sipërfaqe) dhe një ambjent ku do të ndërtohen bokset e nyjeve
higjeono sanitare. Të gjitha ambjentët e njësisë ndriçohen dhe ventilohen nga 3 fasadat e objektit përveç
fasadës veriore. Prona ka edhe një ballkon i orientuar nga ana lindore, i cili aksesohet nga ambjenti i
shërbimit.
Garazhi G6/3
Prona pozicionohet në anën jugore të objektit ku ndodhen pronat. Garazhi përbëhet nga një ambjent i
vetëm. Garazhi aktualisht aksesohet vetëm nga sipërfaqja e Njësisë pasi një pjesë e soletës së njësisë
është hapur dhe nëpërmjet një rampe shkallësh metalike realizohet aksesi për në pronën garazh. Duke
qënë se kati ëshë 1/2 mbi tokë garazhi ndriçohet dhe ventilohet në mënyrë natyrale dhe ka dritare nga
fasada jugore e objektit.

 • Adresa: Vlorë, Shqipëria
 • Qyteti: Vlorë
 • State/county: Qarku i Vlorës
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Prill 16, 2019 at 9:56 am

 • Kodi i Prones: TB-UN-020
 • Çmimi: €216,000
 • Sip. Prones: 264 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualete: 1
 • Garage: 1
 • Garage Size: 50
 • Year Built: 2002
 • Tipi i Prones: Njesi Sherbimi
 • Statusi i Prones: Shitje

Facilitete

Orientim 360°

WalkScore

walkscore61 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700
Facebook Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€168,000

Njesi sherbimi 182 m2

Rruga Sami Frashëri Tirana Tirana Tirana County

Tualet: 1m²: 182

Njesi Sherbimi

Departamenti i Shitjeve

2 muaj me pare

€168,000

Tualet: 1m²: 182

Njesi Sherbimi

2 muaj me pare

€36,000

Njesi sherbimi – 40m2

Vlorë, Shqipëria

Tualet: 1m²: 40

Njesi Sherbimi

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€36,000

Tualet: 1m²: 40

Njesi Sherbimi

3 muaj me pare

€16,680

Njesi sherbimi 43 m2

Kukës, Shqipëria

m²: 43

Njesi Sherbimi

Departamenti i Shitjeve

2 muaj me pare

€16,680

m²: 43

Njesi Sherbimi

2 muaj me pare

€42,000

Njesi sherbimi 65 m2

rruga mato robi, Rruga Sadik Zotaj, Vlorë, Shqipëria

Tualet: 1m²: 65

Njesi Sherbimi

Departamenti i Shitjeve

2 muaj me pare

€42,000

Tualet: 1m²: 65

Njesi Sherbimi

2 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Njesi sherbimi 182 m2

PRONA TJETER

Njesi Tregtare 236.5 m2