Compare Listings

Njesi & Truall

Rruga Ali Demi, Tiranë, Shqipëria
€294,000

Pershkrim

Pronat janë një njësi e pozicionuar në katin përdhe, ambjent ne katin e parë të një godine 4 katëshe si dhe një truall 80 m2, të pozicionuara pranë njëra-tjetrës, në rrugën “ Ali Demi”. Prona funksionon dhe shitet si një e vetme.
Zona ku ndodhet prona ka karakter rezidencial, industrial dhe komercial. Godina është e pozicionuar buzë rrugës kryesore ndersa hyrja në pronë bëhet direkt nga trotuari i rrugës kryesore. Kati i pare eshte përdorur si ambiente ndihmëse dhe shërbimi. Pjesa ndihmëse përfaqësohet nga dhoma e kaldajes, dhoma e serverit, ambienti i arshivës, kuzhina dhe ambientet sanitare. Prona ka sistem qëndror ngrohje me kaldaje. Dy ambientet komunikojnë me shkallë te brëndshme.
Njësia ka dy hyrje , një dere normale dhe dera e hyrjes së klientëve me sistem rrotullimi me fotoelementë dhe një nyje sanitare e ndarë në dy tualete. Sipërfaqe sipas planimetrisë bashkëngjitur, rezulton për njësinë rreth 131 m2 dhe për katin e pare rreth 52 m2.
Prona ka funksionuar si degë banke dhe është e përshtatshme per ushtrimin e cdo aktiviteti tregtar.

 • Adresa: Rruga Ali Demi, Tiranë, Shqipëria
 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Qershor 18, 2019 at 2:37 pm

 • Kodi i Prones: TB-B-001
 • Çmimi: €294,000
 • Sip. Prones: 182.5 m²
 • Sip. Tokes: 80 m²
 • Tualete: 1
 • Tipi i Prones: Njesi komerciale
 • Statusi i Prones: Shitje

Floor plans

Plani i Katit Perdhe

 • Sip: 131 m2

Plani i Katit te Pare

 • Sip: 51.5

Orientim 360°

WalkScore

walkscore51 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€11,520

Njesi Tregtare 31.5 m2

Shkodër, Shqipëria

Tualet: 1m²: 31.5

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€11,520

Tualet: 1m²: 31.5

Njesi komerciale

3 muaj me pare

€11,328

Njesi Tregtare 30.5 m2

Shkodër, Shqipëria

Tualet: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€11,328

Tualet: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

3 muaj me pare

€38,400

Njesi Tregtare – 53 m2

Tirana Street, Golem 2504, Albania Durres, 2504, Albania

Tualet: 1m²: 53

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

9 muaj me pare

€38,400

Tualet: 1m²: 53

Njesi komerciale

9 muaj me pare

€11,520

Njesi Tregtare 31.5 m2

Shkodër, Shqipëria

Tualet: 1m²: 31.5

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€11,520

Tualet: 1m²: 31.5

Njesi komerciale

3 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Truall & Ndertese

PRONA TJETER

Njesi Tregetare