Compare Listings

Njesi Tregetare

Sheshi i Flamurit, Vlorë, Shqipëria
€534,000

Pershkrim

Prona është njësi e ndodhur në katin përdhe të një godine 5 katëshe në qytetin e Vlorës. Ajo pozicionohet në anën lindore të Bulevardit “ Ismail Qemali”, përballë me Sheshin e Flamurit.

Zona ku ndodhet prona, është një zonë me përdorim rezidencial, komercial por ka edhe karakter institucional dhe historik.

Ndërtesa, pjesë e të cilës është prona, zhvillohet me 5 kate, kati përdhe i cili funksionon i tëri me njësi shërbimesh, kati parë i përbërë pjesërisht nga zyra dhe katet e tjera janë hotel dhe apartamente banimi.

Prona është një njësi me sipërfaqe të përgjithshme 200 m2 e ndodhur në katin përdhe, pjesë përbërëse e një pallati 5 katësh ndërtuar në fillim të viteve 2000.

Hyrja në ambientet e njësisë bëhet direkt nga trotuari i rrugës kryesore, Blv. “Ismail Qemali”. Sipërfaqja e njesisë është e organizuar në dy pjesë: pjesa kryesore dhe ambientet ndihmëse. Pjesa kryesore përfaqësohet nga ambientet e hyrjes, zona e kryerjes së veprimeve, zona e pritjes dhe shërbimit të klientelës. Pjesa ndihmëse përfaqësohet nga dhoma e serverit, dhoma e thesarit, dhoma e arshivës, ambientet sanitare e ndarë në dy tualete.

Njësia ka dy hyrje, një derë normale dhe dera e hyrjes së klientëve me sistem rrotullimi me fotoelemente.

Siperfaqe sipas planimetrisë bashkëngjitur, e verifikuar sipas matjeve në vënd rezulton 200 m2, e cila perputhet me sipërfaqen e regjistruar në dokumentacionin e pronësisë.

Prona ka funksionuar si degë banke e nivelit të dytë.

 • Adresa: Sheshi i Flamurit, Vlorë, Shqipëria
 • Qyteti: Vlorë
 • Zip/Postal Code: 9401
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Qershor 18, 2019 at 3:57 pm

 • Kodi i Prones: TB-B-002
 • Çmimi: €534,000
 • Sip. Prones: 200 m²
 • Tualete: 1
 • Year Built: 2000
 • Tipi i Prones: Njesi komerciale
 • Statusi i Prones: Shitje

Floor plans

Planimetria

 • Sip: 200 m2

Orientim 360°

WalkScore

walkscore58 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€11,520

Njesi Tregtare 31.5 m2

Shkodër, Shqipëria

Tualet: 1m²: 31.5

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€11,520

Tualet: 1m²: 31.5

Njesi komerciale

3 muaj me pare

€96,000

Njesi Tregtare 133 m2

Tirana Tirana Tirana County AL

Tualet: 1m²: 133

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€96,000

Tualet: 1m²: 133

Njesi komerciale

3 muaj me pare

€11,520

Njesi Tregtare 31.5 m2

Shkodër, Shqipëria

Tualet: 1m²: 31.5

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€11,520

Tualet: 1m²: 31.5

Njesi komerciale

3 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Njesi & Truall

PRONA TJETER

Njesi Tregtare