Toke Are 1,000 m2

  • €16,000
Katund i Ri

Pershkrimi

Prona eshte toke bujqesore me siperfaqe 1000 m2 dhe gjendet ne zonen e Katundit te Ri.

  • Address Katund i Ri
  • City Tirana
  • Zip/Postal Code 1001

Detajet

  • Kodi Prones: TB-AL-080
  • Cmimi: €16,000
  • Sip. Tokes: 1000 m²
  • Tipologjia: Toke
  • Statusi: Shitje

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
  • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security