Toke Are

 • €88,500
Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • Toke
 • Tipologjia
 • 2950
Shitje
Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • €88,500

Overview

Kodi Prones: TB-AL-074
 • Toke
 • Tipologjia
 • 2950

Pershkrimi

Prona eshte Toke are e pozicionuar buze rruges se airoportit perballe Universitetit Epoka. Toka eshte ne zone fushore dhe e pershtatshme per mbjelljen e kulturave bujqesore.

 • Address Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • City Tirana
 • Zip/Postal Code 1032

Detajet

 • Kodi Prones: TB-AL-074
 • Cmimi: €88,500
 • Siperfaqja: 2950 m²
 • Tipologjia: Toke
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
TIRANA BANK PROPERTIES FOR SALE

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
TIRANA BANK PROPERTIES FOR SALE
 • TIRANA BANK PROPERTIES FOR SALE
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security