Truall & Ndertese

 • €60,000
Jorgucat, Dropull i Sipërm, Bashkia Dropull, Gjirokastër County, Southern Albania, Albania
 • Truall & Ndertese
 • Tipologjia
 • 717
Shitje
Jorgucat, Dropull i Sipërm, Bashkia Dropull, Gjirokastër County, Southern Albania, Albania
 • €60,000

Overview

Kodi Prones: TB-AL-078
 • Truall & Ndertese
 • Tipologjia
 • 717

Pershkrimi

Prona eshte truall dhe ndertese e ngritur mbi kete truall e gjendur ne fshatin Jorgucat te qytetit te Gjirokastres. Trualli ka siperfaqe 800 m2 nga keto 717 m2 i ze ndertesa e vendosur mbi te.

 • Address Jorgucat, Dropull i Sipërm, Bashkia Dropull, Gjirokastër County, Southern Albania, Albania
 • City Gjirokaster

Detajet

 • Kodi Prones: TB-AL-078
 • Cmimi: €60,000
 • Siperfaqja: 717 m²
 • Sip. Tokes: 800 m²
 • Tipologjia: Truall & Ndertese
 • Statusi: Shitje

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
TIRANA BANK PROPERTIES FOR SALE

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
TIRANA BANK PROPERTIES FOR SALE
 • TIRANA BANK PROPERTIES FOR SALE
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security