Njesi Tregtare 236.5 m2

 • €132,000
Lushnjë Rrethi i Lushnjës Qarku i Fierit AL
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 236.5
Shitje
Lushnjë Rrethi i Lushnjës Qarku i Fierit AL
 • €132,000

Overview

Kodi Prones: TB-UN-002
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 236.5

Pershkrimi

Prona , eshte e llojit “Njësi” dhe ndodhet ne katin e trete (te katert nga toka) te nje godine 9 kt mbi toke, ne Lagjen “ Kongresi i Lushnjës” ne qytetin e Lushnjes. Prona  eshte nje Njësi me siperfaqe totale 236.5 m2 dhe veranda 8.6 m2. Prona ndodhet ne pjesen veriprendimore te godines me fasade kryesore nga ana jugore dhe perendimore. Kjo ndertese eshte me karakter multifunksional. Kater katet e para sherbejne si ambjente e njesi sherbimi e zyra dhe katet e tjera per banim. Hyrja per ne prone realizohet ne fasaden perendimore te pallatit, nga sheshi perpara tij.

 • Address Lushnjë Rrethi i Lushnjës Qarku i Fierit AL
 • City Lushnje

Detajet

 • Kodi Prones: TB-UN-002
 • Cmimi: €132,000
 • Siperfaqja: 236.5 m²
 • Tualet: 1
 • Tipologjia: Njesi Sherbimi
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security