Njesi sherbimi 256 m2

 • €58,671
Flower Hotel & SPA, Kavajë, Shqipëria
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 256
Shitje
Flower Hotel & SPA, Kavajë, Shqipëria
 • €58,671

Overview

Kodi Prones: TB-UN-003
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 256

Pershkrimi

Njesia ka siperfaqe prej 256 m2. Prona ka nje dhome te ndare dhe dy nyje sanitare dhe e gjithe siperfaqa tjeter eshte e hapur nga ku jane te qarta pjeset struktorore te godines, si kollonat etj. Prona ka profil tregtar. Prona eshte kompozuar nga nje hapesire e madhe sherbimi e projektuar per bar restaurant, nje ambient kuzhine gatimi, nje ambient magazinimi dhe dy ambiente tualet.

 • Address Flower Hotel & SPA, Kavajë, Shqipëria
 • City Kavaja

Detajet

 • Kodi Prones: TB-UN-003
 • Cmimi: €58,671
 • Siperfaqja: 256 m²
 • Tipologjia: Njesi Sherbimi
 • Statusi: Shitje

Facilitete

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security