Njesi sherbimi 65 m2

 • €34,800
rruga mato robi, Rruga Sadik Zotaj, Vlorë, Shqipëria
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 65
 • 2000
 • Viti ndertimit
Shitje
rruga mato robi, Rruga Sadik Zotaj, Vlorë, Shqipëria
 • €34,800

Overview

Kodi Prones: TB-UN-019
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 65
 • 2000
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona eshte me siperfaqe 65m2 dhe ndodhet ne Katin perdhe, ne godinen e Banimit dhe sherbimi 11-Kate, ne rrugen “Ismail Qemali”, Vlore. Ndertesa ku ndodhet prona Njesi sherbimi, eshte nje objekt i ri me karakter banimi dhe sherbimi. Aksesi ne pronen behet ne anen lindore nepermjet rruges Mato Robi dhe bulevardit Ismail Qemali. Njesia ka funksion tregetar. Kati perdhe i nderteses perbehet nga njesi sherbimi te ndryshme, ndersa katet e tjera jane banim.

 • Adresa rruga mato robi, Rruga Sadik Zotaj, Vlorë, Shqipëria
 • Qyteti Vlorë

Detajet

 • Kodi Prones: TB-UN-019
 • Cmimi: €34,800
 • Siperfaqja: 65 m²
 • Tualet: 1
 • Viti ndertimit: 2000
 • Tipologjia: Njesi Sherbimi
 • Statusi: Shitje

Facilitete

360° Google

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve