• Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 1
 • Dhome
 • 1
 • Tualet
 • 264
 • 2002
 • Viti ndertimit

Overview

Kodi Prones: TB-UN-020
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 1
 • Dhome
 • 1
 • Tualet
 • 264
 • 2002
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Njësia :
Prona është projektuar si Njësi Shërbimi . Njësia përbëhet nga një Ambjent Shërbimi i vetëm pa ndarje fizike dhe një ambjent ku do të ndërtohen bokset e nyjeve higjeono sanitare. Të gjitha ambjentët e njësisë ndriçohen dhe ventilohen nga 3 fasadat e objektit përveç fasadës veriore. Prona ka edhe një ballkon i orientuar nga ana lindore, i cili aksesohet nga ambjenti i shërbimit.

 • Address Vlorë, Shqipëria
 • City Vlorë

Detajet

 • Kodi Prones: TB-UN-020
 • Cmimi: €173,139
 • Siperfaqja: 264 m²
 • Dhome: 1
 • Tualet: 1
 • Viti ndertimit: 2002
 • Tipologjia: Njesi Sherbimi
 • Statusi: Shitje

Facilitete

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security