Njesi Tregtare 133 m2

 • €80,520
Tirana Tirana Tirana County AL
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 133

Overview

Kodi Prones: TB-UN-038
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 133

Pershkrimi

Prona eshte nje njesi sherbimi e ndodhur ne katin perdhe te nje ndertese ne zonen e Qesarakes ne Linez. Prona ka profil tregtar dhe mund te perdoret funksione te kesaj natyre ose zyre sherbimi.

 • Address Tirana Tirana Tirana County AL
 • City Tirana

Detajet

 • Kodi Prones: TB-UN-038
 • Cmimi: €80,520
 • Siperfaqja: 133 m²
 • Tualet: 1
 • Tipologjia: Njesi komerciale
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security