Njesi Sherbimi 400 m2

 • €72,000
Rruga Fan Noli Golem Qarku i Tiranës AL
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 400
 • 2002
 • Viti ndertimit
Shitje
Rruga Fan Noli Golem Qarku i Tiranës AL
 • €72,000

Overview

Kodi Prones: TB-UN-043
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 400
 • 2002
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona eshte pjese e nje kompleksi rezidencial, i cili perbehet nga shtate godina te cilat mbajne numra te ndryshem pasurie dhe eshte ndertuar rreth viteve 2000 – 2002. Kati nentoke i nderteses nuk eshte ne perdorim per momentin. Pronat kane qellimin e perdorimit si Njesi ose Garazh. Kati perdhe eshte projektuar i gjithe si ambiente sherbimi, ndersa katet e siperme jane projektuar dhe perdoren per qellime rezidenciale. Ndertesa perbehet nga dy shkalle hyrese dhe pronat objekt vleresimi ndodhen ne shkallen e dyte (gjysma jugore).

 • Address Rruga Fan Noli Golem Qarku i Tiranës AL
 • City Kavaja

Detajet

 • Kodi Prones: TB-UN-043
 • Cmimi: €72,000
 • Siperfaqja: 400 m²
 • Viti ndertimit: 2002
 • Tipologjia: Njesi Sherbimi
 • Statusi: Shitje

Facilitete

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security