Njesi Sherbimi 135.7 m2

 • €36,000
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 135.7

Overview

Kodi Prones: TB-UN-045
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 135.7

Pershkrimi

Prona eshte njesi tregetare dhe ndodhet ne qytetin e Durresit. Ajo ndodhet ne zonen qendrore te qytetit, ne jug te saj ndodhet Sheshi Liria ne nje largesi prej 1.1 km. Ne jugperendim gjendet Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes rreth 600 m larg.

Njesia ndodhet ne katin e pare teknik te nje pallati 10 katesh ne rrugen “Hysen Mushketa”, Durres.
Ambjenti ka 2 hapesira. Keto hapesira jane te shtruar me pllaka te vedosura ne forme rombi te kombinuara me njera-tjetren. Prona eshte e orjentuar nga veriu dhe ka askes direkt me rrugen kryesore. Siperfaqja e prones eshte 135.7 m2.

 • Address Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Kodi Prones: TB-UN-045
 • Cmimi: €36,000
 • Siperfaqja: 135.7
 • Tualet: 1
 • Tipologjia: Njesi Sherbimi
 • Statusi: Shitje

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security