Njesi Tregetare 44.5 m2

 • €34,800
Sarandë Rrethi i Sarandës Qarku i Vlorës AL
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 44.5
 • 2010
 • Viti ndertimit
Shitje
Sarandë Rrethi i Sarandës Qarku i Vlorës AL
 • €34,800

Overview

Kodi Prones: TB-UN-047
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 44.5
 • 2010
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona eshte Njesi, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati 7 katesh, ne rrugen “Gjergj Arianiti”, në verilindje te qytetit te Sarandes. Ndërtesa është ndërtim i vitit 2010. Hyrja ne njesi sigurohet nepermjet deres se jashtme prej xhami direkt nga trotuari i rruges kryesore.

Ndertesa ne te cilen ndodhet prona shfytëzohet për qellime komerciale ne katin perdhe dhe banim ne katet e siperme.
Ajo është në kushte te mira.  Ngjitja për në katin e 1 teknik realizohet vetëm nëpërmjet shkallëve. Rrugët që të çojnë në pronë janë të shtruara me asfalt dhe ne gjendje te mire mirembajtje.

 • Address Sarandë Rrethi i Sarandës Qarku i Vlorës AL
 • City Saranda

Detajet

 • Kodi Prones: TB-UN-047
 • Cmimi: €34,800
 • Siperfaqja: 44.5 m²
 • Tualet: 1
 • Viti ndertimit: 2010
 • Tipologjia: Njesi komerciale
 • Statusi: Shitje

Facilitete

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security