Njesi Tregtare 49 m2

 • €26,400
Rruga Piro Sava, Vlorë, Shqipëria
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 1
 • Dhome
 • 1
 • Tualet
 • 49

Overview

Kodi Prones: TB-UN-048
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 1
 • Dhome
 • 1
 • Tualet
 • 49

Pershkrimi

Prona njesi tregtare ka siperfaqe 49m2 dhe ndodhet ne Katin perdhe, ne godinen e Banimit dhe sherbimi 8-Kate, ne qytetin e Vlores. Njesia eshte pjese e nje objekti 8 katesh te realziuar me konstruksion kollona e trare b/a e mure perimatrale te jashtme dhe te brendshme me tulle te lehtesuar. Aksesi ne pronen Njesi sherbimi behet ne dy ane, ne anen perendimore dhe anen jugore lindore te saj. Kati i perdhe i nderteses perbehet nga Njesi sherbimi, ndersa katet e tjera jane banim.

 • Address Rruga Piro Sava, Vlorë, Shqipëria
 • City Vlorë

Detajet

 • Kodi Prones: TB-UN-048
 • Cmimi: €26,400
 • Siperfaqja: 49 m²
 • Dhome: 1
 • Tualet: 1
 • Tipologjia: Njesi komerciale
 • Statusi: Shitje

Facilitete

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security