Njesi sherbimi – 61m2

 • €41,100
Rruga Hysen Begasi Vlorë Qarku i Vlorës AL
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 0
 • Dhome
 • 1
 • Tualet
 • 0
 • Garazh
 • 61
 • m2
 • 2005
 • Viti ndertimit
Shitje
Rruga Hysen Begasi Vlorë Qarku i Vlorës AL
 • €41,100

Overview

Kodi Prones: TB-UN-061
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 0
 • Dhome
 • 1
 • Tualet
 • 0
 • Garazh
 • 61
 • m2
 • 2005
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona “Njesi” ndodhet ne katin perdhe te nje pallati 8-9 katesh, pjese e nje kompleksi banimi dhe kompleksi eshte rreth 800 m ne anen juglindore te Portit te Vlores, rreth 750 m ne anen juglindore te Stadiumit Flamurtari, rreth 850 m ne anen juglindore te Universitetit te Vlores, rreth 380 m ne anen veriperendimore te Shkolles se Marines dhe rreth 100 m ne anen lindore te rruges Çameria ose e quajtur ndryshe Lungomare. Prona ka profil per perdorim tregtar ose zyrash.

 • Address Rruga Hysen Begasi Vlorë Qarku i Vlorës AL
 • City Vlorë

Detajet

 • Kodi Prones: TB-UN-061
 • Cmimi: €41,100
 • Siperfaqja: 61 m2
 • Dhome: 0
 • Tualet: 1
 • Garazh: 0
 • Viti ndertimit: 2005
 • Tipologjia: Njesi Sherbimi
 • Statusi: Shitje

Facilitete

Planimetri

image

Description:

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security