Njesi Sherbimi 119 m2

 • €93,600
Rruga Petrit Bisha, Vlorë, Shqipëria
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 119

Overview

Kodi Prones: TB-UN-110
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 119

Pershkrimi

Prona eshte njesi sherbimi me siperfaqe 119 m2 e vendosur ne katin perdhe te nje ndertese 9 kateshe ne lagjen Lef Sallata. Prona ka profil tregtar dhe si e tille mund te perdoret per aktivitete tregetare ose zyra.

 • Address Rruga Petrit Bisha, Vlorë, Shqipëria
 • City Vlorë

Detajet

 • Kodi Prones: TB-UN-110
 • Cmimi: €93,600
 • Siperfaqja: 119
 • Tipologjia: Njesi Sherbimi
 • Statusi: Shitje

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security