Njesi Sherbimi 65.32 m2

 • €63,600
Rruga Sul Papri, Elbasan, Shqipëria
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 65.32

Overview

Kodi Prones: TB-UN-112
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 65.32

Pershkrimi

Prona ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 12 kat ne Rr. “Sul Papri” ne qytetin e Elbasanit. Prona eshte e kompletuar dhe e gatshme per perdorim tregtar ose zyra.

 • Address Rruga Sul Papri, Elbasan, Shqipëria
 • City Elbasan

Detajet

 • Kodi Prones: TB-UN-112
 • Cmimi: €63,600
 • Siperfaqja: 65.32 m²
 • Tipologjia: Njesi Sherbimi
 • Statusi: Shitje

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security