Njesi Tregtare 30.5 m2

 • €11,328
Shkodër, Shqipëria
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 0
 • Dhome
 • 1
 • Tualet
 • 30.5
 • 2000
 • Viti ndertimit

Overview

Kodi Prones: TB-UN-067
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 0
 • Dhome
 • 1
 • Tualet
 • 30.5
 • 2000
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona njesi tregtare ndodhet ne Kompleksin Uraj ne qytetin e Shkodres. Prona ka profil tregtar dhe si rrjedhim eshte e pershtatshme per aktivitete tregtare shitje.

 • Address Shkodër, Shqipëria
 • City Shkoder

Detajet

 • Kodi Prones: TB-UN-067
 • Cmimi: €11,328
 • Siperfaqja: 30.5 m²
 • Dhome: 0
 • Tualet: 1
 • Viti ndertimit: 2000
 • Tipologjia: Njesi komerciale
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security